Sektörde Uygulanan ve Fenomenlerin Kullandığı YouTube Teknikleri ile Abone ve İzlenme Kazanın

Neden Özel Görüşmelisiniz

Aşağıda Elde Ettiğimiz Sonuçlara Bakın

Farklı alanlardaki YouTube kanallarına strateji oluşturduk ve kanallarını geliştirmelerine yardımcı olduk.

Kanala Özel Nokta Atışı Çözümler

Hazırda Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca içerik stratejisi oluşturduğumuz Ruhi Çenet Videoları, globalde 15 milyondan fazla izleyicisi olan Oyuncak AVI TV, Türkiye’nin önde gelen isimleri Duygu Köseoğlu, Turgut Ekim, Dobişko TV ve yüzlerce kanalın stratejisini oluşturduk ve büyüdüler. * Her kanala özel strateji belirliyor ve hızla büyümesini sağlıyoruz.

Her Kategoride Kanal ile Çalıştık

Adele’nin de bulunduğu VEVO gibi global kanallardan, çocuk, oyun, yemek, vlog, güzellik, bilgi, eğitim ve diğer tüm kategorilerde kanallarla çalıştık. 

EN TEMEL NEDEN

Büyük ihtimalle sizin kategoride yüzlerce kanal ile çalışmışımdır.

Size TAM OLARAK nasıl YouTube kanallarını büyüttüğümüzü söyleyebilirim. Strateji, Format, Trafik.

Aynı yöntem ile bir çok YouTube kanalını geliştirdim. Beş sene YouTube partneri İngiliz şirketinde çalıştım. Sadece sayılı kişinin girebildiği YouTube sınavını geçtim ve Sertifikalı YouTube Kanal Geliştirme Uzmanıyım. Hazırda Acunmedya Akademi Pazarlama Direktörü rolünü üstlenmekteyim.

Şu ana kadar dikkatinizi çektiysem, aşağıda geçmiş referanslarıma, incelemelerime ve yorumlara bakın ve birlikte çalışmak için uygun olup olmadığımızı görmek için aşağıdaki formu doldurun.

“Afgan Rasulov’un belirlediği stratejiler kanalımın büyümesine çok yardımcı oldu. Milyonlarca aboneye ulaşmamı sağladı”

– Ruhi Çenet

“Kanalımızın büyümesinde Afgan Rasulov’dan çok destek aldık.”

– Oyuncak Avı TV

“Afgan Rasulov’dan aldığım danışmanlık hizmetinden sonra kanalım hızlı bir yükselişe geçti ve 5 binden 60 binin üzerine çıktım. ” 

– Eray Özden Akça

“Afgan Rasulov’un YouTube kanal geliştirme programına çok inanıyorum. Sadece 5 ay içinde 1 milyondan fazla aboneye ulaşmamı sağladı.” 

– Duygu Köseoğlu

“Afgan Rasulov’un verdiği taktiklerle YouTube kanalımı geliştirdim.”

– Turgut Ekim

“Afgan Rasulov Türkiye’nin önde gelen ve YouTube algoritmasını çözmüş nadir isimlerden birisidir. Onun bilgisine inanıyorum.”

– Minecraft Evi

“Afgan Rasulov ile kanalımı geliştirim. Şimdi tüm çocuklarıma kanal açtım ve onların da kanallarını doğru stratejilerle beraber geliştirdik.”

– Dobişko TV

Özel Randevuda Konuşacaklarımız…

Sizin kanalı tanıyacağız

YouTube kanalınızın hazırdaki durumunu inceleyip eksikleri bulacağız. Daha hızlı abone ve izlenme arttırmak için UYGULAMALI yöntemleri inceleyeceğiz.

Büyümenin kilit noktalarını belirleyelim

Kanalınızdaki video içerik pazarlamasındaki önemli kilit noktaları belirleyip ve atılacak adımları raporlara göre belirleyeceğiz.

Nasıl daha hızlı büyüyeceğinizi belirleyin

YouTube kanalınızın ne kadar PARA KAZANDIRACAĞINI belirleyip, farklı FİKİR VE ÇÖZÜMLER üzerine konuşacağız. Son olarak birlikte çalışmaya uygun olup olmadığımızı belirleyeceğiz.

YouTube Kanal Geliştirme 1:1 Özel Randevu Oluşturmak için Formu Doldurun

Cevaplarınız tamamen gizli kalacak ve görüşmeden önce sizin için bir strateji hazırlamak için kullanılacaktır. Randevu oluşturmak için bilgiler mail adresinize gelecektir. SPAM kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın.

*Earnings and income representations made by Afgan Rasulov and www.rasulov.net are aspirational statements only of your earnings potential. These results are not typical and results will vary. The results on this page are OUR results and from years of testing. We can in NO way guarantee you will get similar results.