1:1 YouTube Danışmanlık Semineri - Merak Edilen Sorularınızı Yanıtlıyorum

YouTube kanalınızın büyümesine yardımcı olacak, birebir YouTube danışmanlık hizmeti hakkında her şey bu seminerde! Gerçek kanal raporlarını ve sonuçlarını paylaşıyorum.

Merhaba, benim adım Afgan Rasulov. 9 farklı global YouTube kanalını yönetiyorum. Ayrıca birçok kanalın 1 milyon abone sınırını aşmasını sağladım ve hatta 2 tanesi global kanallar arasında 10 milyondan fazla aboneye sahip.

AFGAN RASULOV İLE YOUTUBE DANIŞMANLIĞI VE SÜREÇLERİ

Ne öğreneceksin

Bu seminerde, YouTube kanallarını nasıl yönettiğimi ve bu kanalların ayda ortalama 30.000 dolar nasıl kazandığını keşfedeceksiniz.

Afgan Rasulov kimdir

Acunmedya Akademi’nin Dijital Satış Direktörü ve eğitmeni olan Duygu Köseoğlu, 600’den fazla kanala danışmanlık verdi ve Oyuncak Avı, Ruhi Çenet, Ceren Ceylan gibi isimlerin büyümesine katkıda bulundu. Kanallardan Oyuncak Avı globalde 15 milyon, Ruhi Çenet Medya ise toplamda 20 milyon takipçiye ulaştı. Ayrıca, BuzzMyVideos’ta Rihanna, Adele gibi büyük isimlerin bulunduğu VEVO kanalının stratejisini belirleyerek 37 milyar görüntülenme sağladı.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Afgan Rasulov Logo

©2023 – Afgan Rasulov

Legal & Disclaimers
This site is not a part of the YouTube, Facebook or Instagram website. Additionally,
This site is NOT endorsed by YouTube, Facebook, or Instagram in any way.

Yasal & Feragatnameler
Bu site, ne YouTube, Facebook ne de Instagram web sitesinin bir parçası değildir. Bunlara ek olarak,
Bu site ne YouTube, Facebook ne de Instagram tarafından hiçbir şekilde DESTEKLENMEMEKTEDİR.

*Afgan Rasulov reklamverenleri/sponsorları tarafından yapılan kazanç ve gelir beyanları, yalnızca kazanç potansiyelinizin istek uyandıran beyanlarıdır. Bu sonuçlar tipik değildir ve sonuçlar değişiklik gösterecektir. Bu sayfadaki sonuçlar BİZİM sonuçlarımızdır ve yıllarca süren testlerden elde edilmiştir. Benzer sonuçlar alacağınızı HİÇBİR şekilde garanti edemeyiz. Lütfen sonuçlarımın tipik olmadığını anlayın, onları tekrarlayacağınızı (veya bu konuda herhangi bir şey yapacağınızı) ima etmiyorum. 2014’ten beri YouTube’da pratik yapma avantajına sahibim ve sonuç olarak köklü bir takipçi kitlem var. Herhangi bir “nasıl yapılır” bilgisi satın alan ortalama bir kişi çok az sonuç alır veya hiç sonuç almaz. Bu referansları yalnızca örnek amaçlı kullanıyorum. Sonuçlarınız değişiklik gösterecek ve birçok faktöre bağlı olacaktır.