Afgan Rasulov ile Tanışın

Fenomenlerin YouTube Konusunda En Güvendiği İsim

Afgan Rasulov, beş yıl bir İngiliz şirketi BuzzMyVideos için çalışmıştır ve YouTube global sertifikalı kanal geliştirme uzmanı olarak bilinen birçok fenomene danışmanlık yapmıştır. 

Uzmanlığı, VEVO müzik şirketinin videolarının 2 milyardan fazla görüntülenme kazanmasına yardımcı oldu. Ayrıca, Ruhi Çenet, Turgut Ekim, Duygu Köseoğlu ve Oyuncak Avı TV gibi 10 milyonu aşan abonesiyle en büyük YouTube fenomenleriyle birlikte çalıştı. 

Etkisi o kadar büyük ki, birçok fenomen kendisine teşekkür videosu göndererek minnettarlıklarını ifade ettiler. On seneden fazla dijital içerik üretimi, video ve pazarlama deneyimiyle bugün yapay zeka teknolojilerinin yeni medya alanında, dijital içerik üreticilerinin, satış yapmak isteyen girişimcilere nasıl değer katacağını anlatmaktadır.

Afgan Rasulov

YouTube Danışmanlık Talebi

YouTube'da kanal açmak, hızlı geliştirmek isteyen kişilere ve markalara danışmanlık vermektedir. * Sadece ciddi ve disiplinli adım atmak isteyenler ile çalışmaktadır.

Danışmanlık alımları şu an kapalıdır. Haberdar olmak için aşağıdaki linkten ücretsiz abone olun. Kontenjan açıldığında haberdar edeceğiz.